PL | EN

Dominik Wrotniak D.O. FSCCO

Diploma of Osteopathy

Fellowship of Sutherland Cranial College of Ostopathy

Certyfikowany Specjalista

Czy wiesz Czy wiesz, że..

W Wielkiej Brytanii ta forma leczenia jest pierwszą regulowaną przez prawo dziedziną medycyny naturalnej?

Kim jestem?

Dominik Wrotniak

Dominik Wrotniak D.O. FSCCO

Diploma of Osteopathy
Fellowship of Sutherland Cranial College of Ostopathy

Przez wiele lat współpracowałem z Polskim Związkiem Sportu Niepełnosprawnych START gdzie kierowałem działem Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w Ośrodku Sportowym START w Wiśle. Zajmowałem się przygotowaniem Polskiej Reprezentacji Sportowców Niepełnosprawnych do najważniejszych imprez sportowych min.: Igrzyska Paraolimpijskie w Atenach, Turynie, Pekinie, Vancuver. Byłem członkiem misji medycznej na Igrzyskach Olimpijskich Pekin 2008. Współpracowałem z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, Polskim Związkiem Narciarskim, Polskim Związkiem Szermierki oraz z wieloma klubami sportowymi. Jestem  absolwentem: FICO (Flanders International College of Osteopathy), Wydziału Fizjoterapii Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od 1996 r jestem związany jest z Polskim Związkiem JuJitsu Goshin Ryu posiadam dyplom instruktora sportów walki i stopień mistrzowski 1 dan nadany w 2003 r.

2020 FSCCO Fellowship of Sutherland Cranial College of Osteopathy

2018 John Wernham College of Osteopathy

2016 Egzamin zawodowy w zakresie naturoterapii zakończony dyplomem mistrzowskim

2016 OSAN (Osteopatic Academic Network) kurs dla nauczycieli osteopatii

2010 FICO (Flanders International College of Osteopathy) ukończone z tytułem D.O.

2000 Studia na kierunku fizjoterapia (dawna rehabilitacja medyczna) na Akademii Wychowania fizycznego w Krakowie

Sprawdź wolny termin

calendar

Zobacz również


Najczęściej zadawane pytania

open Czy zabiegi osteopatyczne są bezpieczne?

Owszem, ale po spełnieniu kilku warunków. Bezpieczeństwo zabiegów uzależnione jest przede wszystkim od kwalifikacji i doświadczenia terapeuty, oraz od tego jakimi technikami i procedurami on się posługuje. Metody terapeutyczne stosowane w gabinecie opracowane zostały w Britisch School of Osteopathy ( najstarsza szkoła w Europie nauczająca osteopatii, z ponad stuletnią tradycją) .W niektórych krajach zachodnich warunkiem rozpoczęcia kształcenia w zakresie osteopatii jest wcześniejsze ukończenie studiów wyższych na kierunku fizjoterapii lub lekarskim. Studia w zakresie osteopatii trwają pięć lat. W trakcie nauki jest kładziony nacisk na diagnozowanie oraz terapię przy użyciu technik manualnych. Studia kończą się egzaminem państwowym który uprawnia do posługiwania się tytułem D.O. ( diploma of osteopathy) oraz prowadzenia praktyki zawodowej w zawodzie osteopaty. Jedynie tytuł D.O. uprawnia do używania terminu osteopata.

open Jaki wiek dopuszcza do zabiegu?

Nie ma minimalnego i maksymalnego wieku.

Zapytaj bądź umów się na wizytę

Zapytanie Zapytanie Rezerwacja Rezerwacja terminu
calendar
X Z ostatniej chwili: Dominik Wrotniak D.O. FSCCO dołączył do prowadzenia wykładów z zakresu osteopati ... Czytaj więcej Czytaj więcej